Nákupy

Jedno letní odpoledne jsem se domluvila s kamarádkou, že půjdeme na nákupy a snad něco ulovíme. Bylo vážně krásně, poletování po obchodech nesnáším, ale občas je to prostě nutnost, jako třeba koupit si nové spodní prádlo. A tak jsme vybraly dnešek, prošly jsme jedno obchodní centrum, ale bylo to úspěšné sotva z poloviny. Tak jsme popojely o dům dál. Kámoška měla na večer plány vyrazit si do města na tancovačku. Já jsem neměla nic konkrétního, ale sedět doma se mi nechtělo. Rozhodla jsem se, že navštívím přítele, co odjíždí na delší dobu pryč. Bývá dlouho v práci. Zavolala jsem, jestli se i dnes zdržel do pozdních hodin, že bych se stavila na pokec. Nezklamal, byl v práci a hned hlásil, abych mu po cestě vzala něco k večeři. Tak to je maličkost, nákup byl rychlý a já na cestě. Když jsem dorazila, byl už v kanceláři sám. Dali jsme si spolu večeři a vyzvídal, co jsem nakoupila. Tvářila jsem se, jako že nic zajímavého, a vytáhla sluneční brýle. Ale pak mi to nedalo a pochlubila se novou podprsenkou. Ne, že by to bylo potřeba, už tak ze mne nemohl sundat oči. Měla jsem na sobě džíny, které mě velmi těsně obepínali, a k tomu krajkové průsvitné tílko.

Několikrát jsme se políbili a pak mě usadil, že to v práci nejde a že bychom měli jít. Tohle se opakovalo několikrát, ale pak jsme se o něčem zapovídali. Třeba o tom, že bych mu mohla jednu tu podprsenku ukázat na sobě. Pomalu mi stáhnul tílko, rozepnul stávající podprsenku a pomohl mi obléci novou. Oči mu zářily a říkal, že je vážně pěkná. Zase jí rozepnul, stáhnul dolů a pomohl mi zapnout tu původní. Opět jsme se chystali k odchodu, ještě jeden vášnivý polibek a jdeme. Ale tenhle už změnil rozhodnutí. Možná to bylo moje hlasitější zasténání touhou, co změnilo jeho názor o odchodu, anebo sám tušil, že tohle nechce nechat odeznít. Každopádně po tomto polibku plném vášně řekl, že jde raději zamknout. A vrátil se za mnou i s ručníkem. Opřel mne o stůl a pokračoval v tom vášnivém polibku, kde prve skončil, jako by ho ani nepřerušil. Ve vzájemné touze jeden po druhém jsme postupně mezi polibky ze sebe stahovali svršky. Položil ručník na stůl a posadil mě na něj. Ještě kousek jsem poposunula věci za sebou na stole, abych se mohla opřít o ruce. Střídavě hladil a mačkal ňadra, rty laskal a nasával moje ztuhlé bradavky. Rozpaloval ještě víc mé už tak roztoužené tělo. Hladila jsem jeho vysportované svaly, kam jsem jen dosáhla, až jsem skončila u ztopořeného klacku. Nějakou chvilku jsem kroužila jen tak kolem, než jsem se ho začala dotýkat a přejíždět po něm jen letmými doteky. Vnímala jsem každé jeho cuknutí, kdykoliv jsem se ho dotkla. Moc dlouho mi to nedovolil. Hrál si po celou dobu i on se mnou a já cítila, jak po něm moje tělo touží čím dál víc.

Chytil mne za zadek, přitáhl víc na kraj stolu, a než ho do mne šoupl až po kořen, dráždil stojícím pérem okraj mojí kundičky. Následně jsem dost hlasitě zasténala a vychutnala si naplnění. Trochu se bál, že by tam přeci jen mohl někdo být, a tak mi to svým: „Pššššš“, připomněl.  Nevím, jestli jsem se pak udržela aspoň trochu potichu, další přiražení mě odneslo kamsi mimo do jiného světa. Jediné, co jsem byla schopná vnímat, byla přicházející vlna šíleného vzrušení. Vnímala jsem vzájemné propojení a roztoužené požadavky našich těl. Každé přiražení mě jako divoká řeka přivádělo na pokraj orgazmu, cítila jsem, jak neskutečně čím dál víc vlhnu. Nemít pod sebou ručník, už jsem asi sklouzla se stolu. Vnímal moje tělo naprosto dokonale a nedopustil, abych dosáhla orgazmu tak snadno. Přitáhl si židli a sedl si na ní se mnou v náručí a nechal mě na sobě. Ale tahle židle nebyla moc příjemná ani pro jednoho z nás.

Sklouzli jsme na zem, ani nevím, jak stihl pod sebe a má kolena dát ručník. Byla jsem pořád nahoře a pohrávala si s ním. Chvíli pomalu a něžně a pak naopak bouřlivě a vášnivě. Děsně se mi líbilo a vzrušovalo mě dívat se na to, jak prožívá a vnímá naši hru. Chvíle, kdy se na mě díval s očekáváním, dychtivostí a touhou, střídalo zavírání očí a zcela oddání se tomuhle šílenství. Ani já jsem nebyla na tom o nic lépe, vracela jsem se do reality jen na okamžiky, kdy jsem cítila, že už jsem úplně, v transu a chybí jen kousek k tomu, abych omdlela.  Bylo to opravdu fascinující.  S každým dalším přírazem jsme cítila, jak ze mne vytéká šťávička. Moje stehna se už ani nelepila k jeho bokům zvlhlým stékající slastí, ale klouzala po jeho těle a bylo čím dál těžší se udržet v rytmu. Ručník se mi dávno shrnul a já cítila, jak mě začínají pálit kolena o koberec. Občas mě tento fakt donutil i zastavit, ale byly to velmi opomenutelné okamžiky.

Stavy omdlévání, slasti, touhy a neukojitelného chtíče byly stále intenzivnější a roztouženější. Přestávala jsem vnímat, kde jsem, a zapomněla, jak moc má kolena spaluje koberec. Vnímala jsem jen jeho penis, jak ve mně tvrdne stále více a stoupá jeho chtíč. Vjížděl stále hlouběji a já cítila jeho přicházející vyvrcholení, které nastartovalo definitivně i to moje, abychom následně dosáhli společně ve stejný okamžik jednoho doslova vrcholného výbuchu. Tohle byl vrchol, který nějakou dobu trval, a oba jsme ještě několik okamžiků pociťovali na střídačku poslední záchvěvy tohoto nečekaného prožitku. Ručník pod ním se dal ždímat a možná i koberec. Odpadla jsem zcela vyčerpaná do jeho náruče a vychutnávala si každou společnou vteřinu a pomalu se vracela zase do reality. Když se naše rty setkaly ve vášnivém polibku, projela mým tělem elektrizující vlna, která mi opět připomněla, jak silný byl tento zážitek.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!