Na střelnici

Půl dne jsme lítali po střelnici, nastavit terče, odstřílet a zase zpět k terčům, zapsat výsledky a znova. Prostě taková klasika na střelnici, ale ani to mi nebránilo pokukovat po jednom z účastníků této akce. Vlastně tu trávíme už druhý den a docela jsme si padli do oka a hodně si spolu povídáme. Na rozdíl od ostatních, kteří to děsně žerou, je s ním aspoň normální řeč. Navíc od samého rána se mnou flirtuje. Konečně pauza na oběd, dneska jsem už vážně unavená. Snědla jsem oběd a šla se projít, trocha pohybu mi bodne. Jenže teď už nejdu sama, můj flirt jde za mnou.

„Počkej, kam mizíš?“

„Projít se.“

„Nebude ti vadit doprovod?“

„V pohodě.“

Šourali jsme se po okolním lese střelnice tak 15 minut, když mě náhle přitlačil zády ke stromu a líbal tak vášnivě, že jsem ani neměla potřebu se bránit. Bral si, co chtěl, citlivě, ale sebejistě. Nechávala jsem se vést jeho touhou a chtíčem. Jazykem přejížděl mé rozvášněné rty i zuby, ochutnával můj jazyk. Jeho teplé ruce se vrhaly pod mé tričko, hladil má záda, tiskl si mě k sobě a zároveň s nedočkavostí rozepínal podprsenku. Stahoval ze mě mikinu i tričko, podprsenka už sklouzla sama. Přimáčkl mě opět ke kmenu stromu a já cítila, jak se mi jeho drsná kůra zarývá do zad. Věnoval mi několik vášnivých polibků a pak už jeho horké, vlhké rty sjížděly po mém krku a dekoltu k ňadrům. Silně je tiskl, mnul, laskal, dráždil, jazykem přejížděl naběhlé bradavky. Zajížděla jsem mu prsty do vlasů, které měly dokonalý, vojenský střih. Vzrušovala mě představa, že nedaleko od nás jsou lidé, a vědomí, že mají spoustu puškohledů, kterými by nás mohli vidět. Rozepínal mi zip u maskáčů a zasypával polibky mé bříško, podbřišek, zároveň stahoval kalhoty až ke kotníkům. Stáhnul mi kalhotky a zajel prsty do vlhké kundičky a jazykem drsně přejížděl přes klitoris. Ochutnával mě a rozpaloval mojí touhu po něm. Sotva jsem se držela na nohou.

Stoupnul si ke mně a přimáčkl ještě více do kůry stromu. S dychtivou touhou jsem mu rozepínala kalhoty, které mu samy sklouzli ke kotníkům. V kalhotách na mě čekal ztopořený úd, hrála jsem si s ním a pomalu se svezla s polibky po jeho hrudníku na kolena. Několikrát jsem ho olízla, dráždila jazykem, nechala ho celého vklouznout co nejdál, pohrávala jsem si s ním. Opíral se rukou o strom a vychutnával si mé hrátky s jeho penisem a varlaty. Sledovala jsem, jak se mu napínají svaly po celém těle, a poslouchala jeho zrychlený dech. Přitáhnul si mě zpět nahoru a opět netrpělivě a vášnivě políbil, otočil zády k sobě, zajel do vlasů a donutil mě zaklonit hlavu, tak aby mě mohl políbit na rty. Rukou, která byla ve vlasech, mi sjížděl po páteři a nutil mě tak do předklonu.

Chytla jsem se stromu, jehož kůra se mi před několika okamžiky zarývala do zad. Druhou rukou stále dráždil na poštěváčku, a to do chvíle, než do mě vnikl zezadu. Hlasitě jsem zasténala. Udělal několik pomalých pohybů, cítila jsem, jak mě vyplňuje a jak ho pevně obepínám. Zatoužila jsem po něm ještě více než do teď. Zrychloval tempo a míru přirážení a následně opět zpomaloval. Vychutnávala jsem si jeho hru. Byla jsem šílená chtíčem. Pomalu ze mě vyklouzl, rozložil na zem svoji mikinu a lehl si na ni a mě strhl k sobě. Posadil si mě na svůj klacek, chytil za boky a navodil tempo.

Ale to už nebylo příliš v jeho režii, bylo to teď v mém vedení. Vzala jsem mu ruce z mých boků, propletla jeho prsty se svými a opřela se do jeho dlaní. Určovala jsem si sama svoje tempo, chvíli jsem ho dráždila pomalými pohyby, zrychlovala a úplně zastavovala. Odložila jsem mu ruce nad hlavu, položila svoje ruce na jeho hrudník a opírala se o něj. Našla jsem si tu nejdráždivější polohu a nechala se unést vlastním chtíčem, dokud jsem nedosáhla vytouženého orgazmu. Asi mě právě slyšela celá střelnice, ale v tu chvíli mi to bylo jedno. Přitiskl mě k sobě, povalil na záda, zvedl se nade mnou a začal zběsile přirážet. Na jeho těle hrály všechny svaly, napínaly se a chvěly zároveň. Toužil po dosažení vlastního vrcholu. Obejmula jsem ho nohama přes bedra a přitahovala ho tak hlouběji do sebe. Rukama jsem mu přejížděla po jeho dokonale vypracovaných pažích a hrudníku. Odtáhl se ode mě a s hlasitým projevem mi postříkal bříško, následně si ho o mě oklepal a padnul vedle mě do trávy. Chvíli jsme jen leželi, pak mě otřel kapesníkem, oblíkli jsme se a vrátili se zpět na střelnici.

Rating: 4.7/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!