Ve vlaku

Je zamračené pozdní odpoledne a já jedu vlakem do Prahy na noční. Jsem sama, protože je sobota a dítko zítra vyzvedne manžel autem. Můj plán se před noční pořádně vyspat katastrofálně nevyšel. Hlídání synovce, který normálně celou noc spí jako zabitý, se proměnilo v noční můru, protože ho bolelo bříško po nemírné konzumaci sladkostí (díky, mami!). Oko jsem oba na chvíli zamhouřili až k ránu, takže jsem zvědavá, jak to v práci zvládnu. Ve vlaku jsem si vybrala kupé ve vagónu ke konci vlaku a zatím jsem v něm sama…nechci spát, protože bych pak byla ještě vyřízenější, tak si pouštím na mobilu nějaké ty pohádky pro dospělé, abych si trochu zvedla náladu a úroveň životní energie ?

Po pár celkem nezajímavých videích narážím na jedno, které se mi líbí…je tam brunetka s brýlemi a velkým zadkem, na první pohled mě zaujme, že se mi trochu podobá. Buď je dobrá herečka, nebo amatérka, protože její vášeň vypadá nepředstíraně a i protějšek narozdíl od většiny pornoherců nepůsobí jen jako tupá sexuální mašina. Když se borec ke konci do brunetky vystříká a pak kamerou zabírá její zmáčenou kundičku plnou spermatu, jsem už solidně vlhká a mám chuť si strčit ruku pod sukni. Protože mám na sobě černý podvazkový pás, zimní punčochy a skládanou sukni ke kolenům, stačilo by jen trochu odhrnout kalhotky… Ale i když jsem si už párkrát dělala dobře na veřejnosti, jednou dokonce i v narvaném autobuse vedle nicnetušící důchodkyně, pořád nejsem tak nadržená, abych úplně ztratila zábrany, takže raději odkládám telefon a sleduji potemnělou krajinu za oknem.

Zjevně jsem se rozhodla dobře, protože v následujícím okamžiku do kupé vchází mladý pár. Slušně pozdraví a posadí se přímo naproti mě. Působí zamilovaně, už od začátku se drží za ruce, ale nejdřív se kromě nepřetržitého šeptání a chichotání neděje nic neobvyklého. Pár minut si čtu knížku, ale když pak pozvednu zrak, málem mi vypadnou oči z důlků, ti dva si navzájem strkají jazyk až do krku a dost intenzivně se osahávají. Je mi trapné se na ně dívat, ale zároveň je jasné, že mě teď vůbec nevnímají, tak na ně nejdřív nenápadně a pak už nepokrytě zírám…a začínám trochu závidět, protože mladík právě slečně zajíždí rukama pod svetřík a vášnivě jí hněte ňadra…jak jsem si stihla všimnout, jeho partnerka ani nemá podprsenku. Mladík upravuje posez, takže si nemůžu nevšimnout boule v jeho kalhotách. ‚Jo, ti se mají…láska, sex a něžnosti…mně by úplně stačil ten sex‘, pomyslím si a pak trochu naštvaná, ale hlavně nadržená, odcházím na wc. Mám v plánu si to tam udělat, jen tak narychlo pro ukojení náhlé fyzické touhy, ale sotva si vzpomenu na poslední zážitek s tebou a ruka mi zajede do rozpáleného klína, začne se do dveří někdo dobývat. Aha, průvodčí….úplně rudá vycházím z kabinky a po označení lístku se vracím do kupé.

Naštěstí roztoužený páreček po pár minutách vystupuje, takže už nic neruší moje kruhy. Zouvám si boty, nohy natahuji na protější sedačku, pod hlavu si pokládám svetřík a zaposlouchám se do monotónního klapotu kol…je to uklidňující. Už skoro usínám, ale vtom zase někdo vchází do kupé. Na vteřinu se zle zamračím, pak tvář srovnám do společensky přijatelného výrazu a obracím se, abych pozdravila nového spolucestujícího, ale zůstávám v šoku: „Fany, co…co…co tady děláš??! Ty ale vůbec nic neříkáš, jen zatahuješ závěsy a otáčíš kličkou na dveřích, takže je teď zamčeno. Bez jediného slova ke mně přistupuješ a začneš mě pomalu hladit po nohou, hezky od kotníků směrem nahoru. Ještě, než tvoje prsty doputují k mému klínu, mám kalhotky úplně mokré, takže když se mě tam konečně dotkneš, zasténám a pořádně roztáhnu stehna. S dychtivou vyzývavostí se ti podívám do očí a v tu chvíli se tvé opatrné, až něžné chování úplně změní. Jedním trhnutím mi serveš kalhotky, zaboříš do mě pár prstů a začneš mě s nimi šukat. Přetáčím se tak, abych na tebe dosáhla, a aniž by tvoje prsty opustily mojí kundičku, chvějícíma se rukama ti rozepínám kalhoty, stahuju trenky a hladově se přisávám k tvému žaludu. Zasykneš rozkoší i bolestí zároveň, tak trochu zmírním, protože nechci, aby ses udělal moc rychle. Jsem sice tak nadržená, že bys mě snadno mohl uspokojit několika pohyby svých prstů, ale já tě chci cítit v sobě, a nejen to…chci, aby ses do mě vystříkal jako v tom pornu, co jsem dneska viděla.

Přestávám s kouřením, gestem ti naznačuju, aby ses posadil, a než se stačíš vzpamatovat, už si ti sedám na klín a nedočkavě se sama napichuju na tvoje péro. Nejdřív jen jemně kroužím pánví, ale pak mi zmáčkneš zadek a začneš si určovat tempo sám, až mě nakonec na sebe narážíš jako zběsilý. Tuhle šílenou jízdu nemůžeš dlouho vydržet, a tak strkám jednu ruku mezi naše těla a střídavě prsty svírám kořen tvého ptáka a svůj poštěváček. Hlasitě sténám a když už jsem na skoro na vrcholu, napíchnu se na tebe, co nejvíc to jde, a zavzdychám: „Vystříkej se do mně!“ Dalších pobídek není třeba, protože to už cítím, jak mě plníš svým horkým semenem…ani já nezůstávám pozadu, stačí jedno zakroužení dlaní a s hlasitým křikem se přidávám k tobě…asi to musí být slyšet na celý vagón, ale to je mi úplně jedno, protože právě umírám slastí dlouho odpíraného orgasmu. Je to tak silné, že snad na chvíli i ztrácím vědomí… Z euforie mě probírá až skřípění brzd. Celá zpocená se zmateně rozhlédnu, ale kupé je úplně prázdné a ani na sobě neshledávám stopy divokého sexu, který se tady právě odehrál, dokonce i kalhotky jsou na svém místě, i když úplně mokré. Dochází mi, že to byl pouhý sen, ale jedna věc se mi přece jen nezdála…pokračující stahy kundičky jsou důkazem, že moje vyvrcholení bylo naprosto reálné ?

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!