Hotel

Byli jsme v luxusní, útulné restauraci, tlumena světla, svíčky, komorní hudba, vážně romantika. Jiskřilo to mezi námi od prvního sousta. Bylo mezi námi příjemné napětí, co by se snad dalo krájet. Když jsme popíjeli šampíčko, položil mi ruku na stehno a začal mne hladit, nenapadne, ale tvrdohlavě posouval ruku pod stolem po mém stehnu, stále výš. Zajímalo mě kam, až zajde. Políbili jsme se a jeho ruka se dotkla mého klína, bylo to jako elektrický výboj. Trochu nás překvapil příchod číšníka s účtenkou a poznámkou, že bychom měli opustit restauraci. Přišlo nám to vtipné, taková filmová scéna, jen jsme se na sebe usmáli. Přivolaným taxíkem jsme odjížděli do hotelu. Líbal mě, hladil a pokračoval tam, kde skončil v restauraci. Jeho ruka byla v mžiku v mém klíně a dráždil letmými doteky okolí mé mušličky. Za 10 minut stavěl taxi před hotelem, a my nedočkavě probíhali hotelovými chodbami. Ve výtahu byla starší paní se psem. Stáli jsme za jejími zády a on mi neočekávaně zajel rukou zezadu pod sukni a hladil mé půlky. Dalo mi hodně práce nahlas nevydechnout.

Sotva za námi zaklaply dveře hotelového pokoje, plnou silou mě o ně opřel a začal vášnivé líbat. Rozepínali jsme si navzájem knoflíčky na košilích a téměř je ze sebe strhávali. Chytil mě pevně za zadek, zvedl do náruče a já ho objala nohama. Došel do pokoje, posadil mě na komodu, sundal podprsenku a hladil okolo prsou a pomalinku krouživými pohyby se přibližoval k mým bradavkám. Dychtila jsem po jeho doteku, až se jich dotkne, políbí je a bude je dráždit jazykem. Dal si s tím na čas, líbilo se mi to a zároveň rostla touha a vzrušení. Jestli mohlo být něco víc v pozoru než jeho penis, byly to právě moje bradavky. Čekání však stalo za to. Bylo to mnohem silnější než kdy předtím. Sál je, laskal, hladil a dráždil jazykem. Byla jsem už hodně rozdrážděná, téměř na pokraji orgasmu, když začal posouvat svou ruku zpět do mého klína a neomylné dráždil poštěváček, stačilo pár doteků, abych dosáhla vyvrcholení. Byla to skvělá předehra, toho co následovalo po té. Odnášel mě do postele, svlékali jsme ze sebe navzájem poslední kousky oblečení. Přitáhla jsem si ho pod sebe a s chutí se na něj vrhla. Od vlhkých polibků s propletenými jazyky, jsem se přesouvala po jeho dokonale vypracovaném těle, dolů k penisu. Hrála si s ním, líbala, lízala, sála, rukou mu tiskla koule. Líbilo se mu to, nádherně vzdychal a já si ho náležitě vychutnávala.

Rostla však i moje touha mít ho v sobě. Vracela jsem se, k jeho horkým, vlhkým rtům a nasedla na koníčka. Oba jsme byli zpocení a roztoužení. Klečela jsem nad ním, ojížděla ho svou vlhkou kundičkou, občas zastavovala, dráždila mu jen žalud a nechávala toužit. Svíral mé boky a snažil se pohyby přizpůsobit svým potřebám. Veškeré mé vzdorovaní vůči jeho síle záhy ukončil. Položil mě na záda, zvedl mi nohy a opřel o svá ramena. Vklouzl svým ztopořený penis do mě a přitom líbal mé nárty. Cítila jsem jak je tvrdý a hluboko. Svými raznými pohyby dráždil můj bod G, čímž rostl můj chtíč a i na něm bylo vidět, že se už hodně musí hlídat. Občas přestal, aby nás oba vzápětí posunul blíže orgazmu. Když to udělal asi po třetí, přišla naprosto šílená a nekonečná vlna orgasmu. Nepřestával. Rozechvělá svým uspokojením jsem doslova dychtila po jeho vyvrcholení „Postříkej mě, …. prosím …..“, vydechla jsem, jako by na to čekal a začal přirážet ještě intenzivněji. Každý sval na jeho těle se napínal s blížícím se nadcházejícím orgasmem. Vyndal ze mě ven prokrvený klacek a mezi stehny vypustil proud jeho teplé šťávy, která přistávala na má prsa a bříško. Roztírala jsem jeho sperma po sobě, nasávala jeho vůni o lízovala si prsty. Kouzelně upocený, udýchaný a vyčerpaný padl vedle mne a hladil mé stále se chvějící tělo.

 

Rating: 3.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!