Dvě

Jedno podzimní odpoledne mě pozvala kamarádka na vínko k sobě domů. Že si uděláme dámskou jízdu a zatopíme v krbu. Nechce být doma sama, manžel odjel na služební cestu a vrací se až zítra. Dorazila jsem po osmé večer, přinesla jsem dobrůtky k vínku, vedly jsme poklidný pokec mezi ženskými. Až jsme skončily u vděčného tématu SEX. Začaly jsme se bavit o tom, co jsme zkusili a co bychom chtěly zažít, nebo možná spíš čemu bychom, jsme se nebránili. Ani jsem si nevšimla, že už má ruku položenou na mém stehně. V krbu příjemně praskalo, vínko začalo povolovat uzdu fantazii. Oplácely jsme si mezi řečí doteky a letmá pohlazení. S další půl sklenkou a notnou dávkou fantazírování došlo na polibky a pak už byl jen krůček k mazlení.

Obě jsme si užívaly zvědavost a byla stále větší. Nevěřila bych, že mě ženská takhle rozrajcuje, byla jsem vlhká a to jen z hlazení přes prádlo a polibky. Navzájem jsme se svlékaly a hladily po celém těle. Bylo to něžné a opatrné, plné očekávání. Měla krásná pevná prsa, která lákala k pohlazení, a její bradavky volaly po polibku. Líbilo se mi s ní hrát a dívat se jak se mi oddává. Aby si pak na oplátku začala hrát ona se mnou. Zajela rukou do mého klína a skoumavě mě hladila a dráždila. Cítila jsem jak do mě pomalu a zkoumavě noří nejdřív jeden prst a pak další. Bylo to jiné než s mužem o to víc vzrušující a já byla čím dál zvědavější. Nezůstávala jsem pozadu a zkoušela jsem co se libí jí, byla nádherně vlhká.  Mazlily jsme se a pohrávaly jsme si spolu navzájem.

Zaujaté jedna druhou jsem si nevšimla, že už nejsme sami – její manžel stál potichu mezi dveřmi a s chtíčem v očích si užívá pohled na nás dvě. I přes kalhoty, které ho bezchybně obepínali, je vidět, jak jeho klacek stojí v pozoru. Trochu mě to zaskočilo, ale nikdo se netvářil, že by to mělo skončit – no, pěkně si to na mě uchystali. Přisel k nám, vzal nás obě za ruku a odvedl na kožešinu před krb. Hladili jsme se a líbali všichni navzájem. Byla to smršť plná chtíče a vzduch byl naplněný vůní sexu. Obě jsme sjely po jeho hrudníku dolů a olizovali jeho stojící klacek. Ale já byla stále zvědavá a chtěla ochutnat kamarádku a tak jsem se polibky po jejím těle přesunula do jejího klína. Líbilo se mi dráždit ji, zkoumat a ochutnávat. Zatím co si užívala mé zvědavosti, její manžel se přesunul mezi má stehna a hrál si se mnou. Střídali jsme se v hrátkách a ukájeli svoje touhy a zvědavosti. Právě, když jsem klečela nad kamarádkou a líbala ji na rty, zasunul svůj penis do její kundičky a začal přirážet. Držel moje boky a vnikal do ní, zatím co jsme se mi dvě líbali. Šíleně mě to dráždilo a cítila jsem, jak vlhnu stále víc.

Nenechal mě dlouho čekat. Na střídačku do nás začal zasouvat svůj tvrdý úd, aby nás potěšil, rozdráždil a nažhavil a přitom ani jednu nenechal dojít k vrcholu. Zatím co my jsme se věnovali vzájemným polibkům, laskaní bradavek a hlazení. Byly jsme obě víc a víc nažhavené, vlhké a přibližovaly jsme se po krůčkách k orgasmu. Vyvrcholila jako první, byla v tu chvíli snad ještě svůdnější, erotičtější a když jsem to viděla, slyšela její sténání, byla jsem ještě víc roztoužená. Ve chvíli kdy se vrátil zpět do mě, jsem téměř po chvilce dosáhla i já svého vyvrcholení. Naše orgasmy byly i pro něj evidentně něčím co už nedokázal kontrolovat, vrazil ho zpět do kamarádky a dosáhl svého vrcholu a postříkal nás obě svou horkou šťávou. Padl vyčerpaný a zjevně uspokojený vedle nás. Díval se, jak se hladíme a mazlíme jedna s druhou. Odešly jsme s kamarádkou společně do sprchy, kde jsme se navzájem vymydlinkovaly. No nebudu říkat, že jsem pak šla domů. Noc byla mladá a moje přespání bylo v plánu…..

Rating: 3.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!