Malování

Nádherné pozdní léto na horách. Samé procházky, výlety na kole, vůně lesů a rozkvetlých luk, kdo by odolal. Romantika kam se člověk podívá. A hlavně, bezvadná parta lidí, co dokáže skvěle zapařit. Jedno nádherné odpoledne jsme se s kamarádem rozhodli, že vyrazíme na borůvky. Ostatní prý raději na houby. Procházeli jsme se krásným krajem a povídali o životě. Borůvek jsme už měli víc, než jsme chtěli a tak jsme se pomalu vraceli zpět na chalupu. Po cestě jsme narazili na krásnou vyhlídku a tak jsme dali chvilku pauzu a kochali se výhledem. Sedli jsme si spolu do mechu a žvanili o kravinách.

Najednou mi rozmáznul borůvku po tváři. Lekla jsem se a ucukla. Smál se a povídá „Sluší ti to“. No, bezva, pohotová reakce s pokusem vrátit mu to, mi moc nevyšla, chytil mě za obě zápěstí a já neměla nejmenší šanci. Chvíli počkal, než jsem se přestala vzpouzet a snažit se, mu to vrátit.  Poté se mi dlouze zadíval do očí, šibalský se usmál, políbil na rty letmým polibkem a následně olíznul rozmázlou borůvku. Pak mě pustil a čekal na mojí reakci. Byla jsem naprosto v šoku, dost mě tím překvapil. Znali jsme se už dlouho a byli jsme jen přátelé. Ne, že by se mi nelíbil, jako chlap slušná partie. Tím spíš mě zarazilo, že by měl zájem o takovou obyčejnou holku, jako jsem já.

Pomalu se ke mně naklonil a znovu políbil, tentokrát to bylo mnohem procítěnější, delší a já mu polibek opětovala. Políbit právě jeho jsem chtěla už dávno, aspoň ho ochutnat, ale nikdy jsem na to neměla odvahu a to ani opilá. Natož zcela střízlivá jako právě teď. „Jsi nádherná, tohle jsem chtěl udělat, už dávno.“ Jako by mi četl myšlenky, byla jsem totálně mimo realitu. Měla jsem pocit, že tohle se mi určitě jen zdá. Pomalu mě položil do mechu, skláněl se nade mnou a přitom nepřestával s polibky mých rtů. Jeho ruka zabloudila pod moje tílko, ale hladil mne jen kolem pupíku. Odtáhl se ode mne, vzal další borůvku a začal mi ji roztírat po odhaleném bříšku. Několika dalšími borůvkami mi namaloval smajlíka a pak ho slíbal a olízal. Chvílemi to děsně lechtalo a já se musela smát. Další borůvku mi rozetřel na rtech a znova mě políbil. V hlavě se mi honilo tolik myšlenek a otázek, ale neřekla jsem vůbec nic.

Vytahoval mi tílko, až mi ho zcela svlíknul. Polibky zasypával můj krk, dekolt, prozatím se vyhnul jakémukoli kontaktu s ňadry, horkými a vlahými polibky došel až k okraji kraťasům. Rozepnul knoflíček u kalhot, zip a políbil do rozevřeného zipu a opět se vracel po bříšku nahoru. Stahovala jsem mu přes hlavu triko a dotýkala se jeho horké, sluncem rozpálené kůže. Vzdychala jsem touhou a nasávala do sebe jeho vůni. Neodolatelně a velmi svůdně voněl. Stahoval mi ramínka podprsenky a líbal odhalená místa. Jednou rukou mi sjel pod záda a rychlým chvatem, rozepnul háčky od podprsenky. O to pomalejším, klouzavým pohybem jí ze mě stahoval, připadala jsem si jako dáreček.  Každé odhalené místečko neopomněl políbit a hladil mne jemnými, ale toužebnými doteky. Sálalo z něj teplo a bylo cítit jak mu buší srdce. Sílila v něm touha a divokost, to se mi líbilo a vzrušovalo. Zajel rukou do mého rozepnutého zipu a bez váhání smočil prsty v mé vlhké mušličce a já hlasitě zasténala. Vzápětí mi už stahoval kalhoty.

Nenechal mě, abych cokoli mohla udělat já, hrál si se mnou, jak se mu zlíbilo. Dráždil každé moje místečko na těle, které našel a rozpaloval do ještě šílenějších obrátek. S každým jeho dotykem a polibkem jsem po něm toužila stále víc. Jeho prsty vklouzali do mé nadržené a vlhké štěrbinky. Stáhnul si kalhoty a vnikl mezi má vlhká, šťávičkou upatlaná stehna, kterými jsem okamžitě semkla jeho boky, ve snaze si ho přitáhnout co nejtěsněji k sobě. Nehýbal se, jako by se všechno zastavilo, jen si mě prohlížel a čekal na moje reakce. Ta chvilka trvala snad věčnost a já ho chtěla stále víc. Následně mě dlouze políbil a začal divoce přirážet. Zatínala jsem mu nehty do prsou a zcela se nechávala ovládnout naší společnou touhou. Naše boky proti sobě divoce narážely ve výru vášně.

Otočil si mě, chytil zezadu pevně za vlasy, pohladil mě přes kundičku a plácl přes zadek, ve stejnou chvíli do mě opět vnikl. Zakňourala jsem překvapením, lehkou bolestí a touhou zároveň. Tentokrát byl o dost hlouběji a ještě silněji přirážel.  Cítila jsem, jak se blíží k vrcholu a jak roste jeho živočišná přirozenost. Pustil mé vlasy a chytil mne oběma rukama pevně za boky, aby si mě mohl přitahovat stále více a rychleji.  Ve chvíli, kdy jsem cítila, jak do mě napouští sperma a jeho teplo se rozlilo po mých stěnách, jsem i já dosáhla slastného orgazmu. Oba jsme padli vedle sebe do mechu. I když ne na dlouho, protože jsme zaslechli hlasy. A tak jsme se fofrem oblékli a bylo to právě včas. Úplně jsem zapomněla, že jsme kousek od turistických cest. Asi jsme měli zrovna štěstí na chvilku soukromí, anebo jsme měli pozorovatele a nevíme o tom?

Rating: 4.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!