Večírek

Vánoční večírky jsou náročnou společenskou záležitostí. Na jednom takovém jsem byla a byl tématický, většina lidí přišla opravdu v „kostýmu“. Večírek byl v centru Prahy, kam zapadal i dobově, ale končil příliš brzo na to, aby se všem účastníkům chtělo domů. Několik účastníků se přesunulo do bytu ke kolegům, kteří bydleli nedaleko od onoho mejdanu. Ale i tady postupně začínalo osazenstvo řídnout a zbylo jen pár jedinců. Měla jsem velkou chuť na sex a tak jsem si odlovila svého přítele a začala ho svádět a líbat. A zjevně jsem nebyla jediná s choutkami. Kolegyňka na gauči sváděla kolegu. Původně jsem myslela, že je čas odejít domů, ale tohle vypadalo na velmi zajímavý večer. Zůstalo nás tam 6, pěkně do páru. Líbali jsme se a přitom po očku sledovali, další dva hladící se a líbající se páry. Postupně jsme přecházeli z líbání na mazlení, začínalo se pomalu odkládat oblečení, jako by tam nebyl nikdo další, žádný další pár, ale přitom vzrůstalo vzrušení a řekla bych, že i zvědavost. Slyšet, jak nedaleko vzdychá někdo další, bylo zajímavé a rozhodně vzrušující. Postupně jsme se přesunuli všichni do obýváku na obří rohovou sedačku.

Seděla jsem obkročmo na příteli, jen ve spodním prádle, líbali jsme se a on začal hladit kolegyni zadeček. Kupodivu mě to vzrušovalo a projíždělo mnou příjemné mravenčení. Jednou rukou držel mě a druhou hladil jí. Jiná ruka mi začala rozepínat podprsenku a stahovat ji dolů z ramen. Vzduch byl nasycen sexuální energií a chtíčem naplněnou atmosférou.  Dotýkali jsme se a hladili po nahé horké kůži. Vzájemné doteky s někým dalším bylo už samo o sobě zajímavé. U všech rostlo viditelné vzrušení a zvědavost. Ocitla jsem se v náruči kolegy, líbal mě na šíji, hladil a jeho ruce zkoumavě bloudily po mém těle. Viděla jsem, že přítel se věnuje kolegyni a ona jemu, líbilo se mi to, dráždilo a také povolovalo zábrany.

Čísi ruka mi zajela do klína, trochu jsem zpozorněla a uvědomila si, že si se mnou hraje jedna z žen.  Bylo to něco nového a já příliš zvědavá na nové zvrhlosti. Nechala jsem ji, ať si se mnou dělá, co chce. Všichni jsme byli nazí a zkoumavé ruce byly snad všude, bylo to pomalé, ale velmi zkoumavé hromadné mazlení. Chvíli jsem se líbala se ženou, v dalším okamžiku s mužem. Přestávala jsem sledovat, kdo se mne dotýká a nechávala se unášet do víru vášně, předávané energie a stoupajícího vzrušení. Kolega si mě otočil na bříško, na kolena a vnikl do mé vlhké, nedočkavé mušličky zezadu. Přitom se mi naskytl pohled na neuvěřitelně nadrženou, vlhkou kundičku. Nestydatě na mě zírala a lákala k ochutnání. Nebylo o čem přemýšlet, okamžitě jsem jí chtěla ochutnat a zjistit, jaké to je. Voněla a moje doteky se jí zjevně líbily, hlasitě sténala a krásně vlhla. Pokaždé, když kolega přirazil a vnikl hlouběji, přirazil můj obličej k její kundičce. Hrál si se mnou a já si vychutnávala a pohrávala s její kundičkou. Dráždil mě na okraji poševního vchodu a zase vnikal a přirážel.

Bylo to vzájemné hraní a užívání si. Jiné ruce, ženské ruce, hladily má záda a zadeček. Ukradla mě kolegovi a donutila lehnout si na záda a zajela do mé rozdrážděné mušličky svými prsty a jazykem dráždila klitoris. Druhý kolega si klekl nad můj obličej a doslova mi nacpal ztopořený penis do pusy. Vychutnávala jsem si ho, rukou mu tiskla koule a zarývala do nich nehty. Líbání, laskání, olizovaní a pohrávaní si prsty s mojí štěrbinkou šlo kolegyňce na tolik dobře, že mě přivedla k orgasmu. Ten, kterého jsem právě měla v puse, se vrhl mezi má vlhká, šťávou zmáčená stehna a tvrdě si to se mnou začal rozdávat. Sotva jsem popadala dech po právě dosaženém orgasmu a už jsem měla v puse vzrušený klacek svého partnera, který ho vytáhl z kolegyně.

V jednu chvíli jsem si hrála se ženou a mužem. V dalším okamžiku se mi věnovali dva muži. Bylo velmi vzrušující slyšet hlasité sténání při dosažení dalšího velice vlhkého orgasmu, kterého dosáhla další z žen. Orgasmus jednoho byla spouštěcí akce pro orgasmus druhého. Místnost byla nasycená spermatem, upocenými těly a vzrušením, jež rozhodně neubíralo na obrátkách. Chlapi si s námi nepřestávali hrát. Byla jsem šíleně rozrajcovaná a stále jsem neměla dost. Evidentně jsem nebyla jediná, hrátky nekončily.

Hráli si se mnou dva muži, hladili má prsa a chlípně mačkali naběhlé bradavky. Dráždili a laskali moji stále více rozdrážděnou mušličku, aby pak oba společně do ní vnikli. Užívala jsem si každý nový zážitek a nechávala se unášet slastí, touhou a neutuchající nadřazeností, až do příchodu dalšího velmi intenzivního orgasmu. Bylo to neuvěřitelně silné, krásné a rozhodně úplně jiné.

Po tomhle šíleném, hromadném, nabíjejícím sexu, jakoby na povel, jsme se zase rozpadli do párů, tak jako když jsme začínali. Těšila jsem se na doteky mého přítele, přesně věděl, co se mi líbí a co potřebuji.  Toužila jsem po tom ho zcela uspokojit a nechat se jím uspokojovat.  Rozžhavené milování a ukončení nevšedního zážitku orgasmem mého partnera a také ostatních párů. Tohle bylo pěkné zakončení bláznivého firemního večírku.  Nevím, kolik kdo měl orgasmů, jestli se to vůbec dalo postřehnout.

Rating: 4.7/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!