„Promiskuitní mrcha“

Dnes jsem neměla nic lepšího na práci než vyrazit na bar, chtěla jsem si udělat pěkný večer a někoho sbalit. Oblékla jsem si černé, lesklé minišaty bez ramínek, které dokonale obepínaly mé křivky. K nim prodloužené rukavice, síťované punčochy a lodičky na vysokém podpatku. V baru hrála hudba a já si objednala drink. Chlapi se po mě otáčeli a nestydatě pokukovali. Někteří čuměli tak, že mě to až pobavilo. Náhle mě oslovil jeden velmi sympatický a krásně opálený týpek „ Madam, můžu Vás pozvat na drink?“ „Proč ne?“ Povídali jsme si a já se příjemně bavila, flirtovali jsme spolu. O něco později se zeptal „Co bys se mnou dělala?“ Odpověď byla jednoznačná „Můžeme to vyzkoušet.“  To rozhodlo o našem odchodu z baru. Jeli jsme jeho autem ke mně domů a dál jsme spolu flirtovali. Ve dveřích jako by trochu znejistěl, ale práh dveří překročil a dveře zavřel.

Pozvala jsem ho do obýváku „Támhle je bar, něco nám nalej a dej mi prosím chvilku, za okamžik přijdu“ Když jsem se k němu vrátila, seděl na sedačce se sklenkou v ruce. Došla jsem pomalu až k němu a sledovala jeho toužebné pohledy, kterými sjížděl mojí nahotu, vzala jsem mu sklenku a položila ji na stůl. Poté mu ukázala pouta, která jsem držela do té doby v ruce za zády, nechal se poslušně spoutat. Šátkem jsem mu zavázala oči a ruce přivázala nad hlavou ke konstrukci sedačky, ležel s očekáváním neznámého. Nechala jsem ho chvilku čekat a pak mu peříčkem přejela po tváři. Trochu se leknul a ucukl, ale když jsem mu následně sjela po krku na hrudník, naskakovala mu husí kůže a jemně se mu zrychlil dech. Pokračovala jsem pomalými krouživými, pohyby až k podbřišku. Od nártů přes kolena po vnitřní straně stehen, střídavě po jedné i druhé noze, až do třísla. Tělo se mu chvělo, mlčel, nic neříkal, jen si užíval. Líbilo se mi jeho chvění pod každým dotekem peříčka. Políbila jsem jeho lačné rty a odešla. Nechala jsem ho čekat v nevědomosti a očekávání co bude následovat.

Vrátila jsem se zpět s kostkami ledu. Jednu jsem si dala do pusy a opět ho políbila, jen krátce, abych mu dala ochutnat toho, co bude následovat. Led se rozpouštěl po jeho krku i rozpáleném hrudníku. Dalším kouskem ledu jsem mu přejela od kolene a pomalu do třísla. Pokračovala jsem nahoru k pupíku a tam nechala rozpustit zbytek ledu, který jsem nasála zpět do úst a poté mu rozpuštěný led plivla do obličeje a dlouze ho políbila na rty. Jeho rty sály moje, byl nedočkavý a chtěl evidentně víc. Snažil se uvolnit ruce, ale to se mu nepodařilo. „Prosím, pusť mě, chci se tě dotýkat.“ Jen jsem mu do ucha pošeptala „Na to je ještě brzy, nejdřív si budu hrát já.“

Klekla jsem si obkročmo nad něj a přitiskla se jen z vnější strany koleny k jeho bokům, opět jsem ho políbila, a přitom se ho záměrně dotýkala po těle naběhlými bradavkami a přejížděla mu jimi po hrudníku. Použila jsem další kostku ledu, abych opět ochladila jeho rozpálené tělo. Tentokrát jsem si nechala led v ruce a sjela do třísel a přes koule. Na chvíli zatajil dech a pak zrychlil. Líbala jsem ho na krku, hrudníku až k podbřišku. Vracela jsem se k jeho rtům, hladila ho po těle a jemně škrábala nehty.

Přitiskla jsem opět svoje rty k jeho, vášnivě jsme líbali a já mu mezi tím rozvazovala ruce. Ve chvíli kdy pocítil, že povolilo sevření, objal mě a strhnul na sebe, silou mě k sobě přitisknul. Dychtivě líbal můj krk a klíční kost. Jednou rukou mě stále držel v pevném sevření a druhou mi vjížděl po krku do vlasů, sevřel mé vlasy v dlani a donutil mě zaklonit se. Posadil se se mnou v klíně a pak mě položil na stolek u sedačky, naklonil se nade mnou a začal hladit a mačkat má prsa. Hrál si s mými bradavkami, dokud neztvrdly mezi jeho prsty, aby je pak začal dráždit rty, jazykem a kousat. V tu chvíli jsem byla už taky šíleně nadržená. Jako by to tušil, přesunul svou pozornost k mojí nadržené mušličce. Nejdřív ji olizoval kolem dokola, pomalu se přibližoval ke klitorisu a já se nemohla dočkat, až to udělá.Na chvíli ho nasál a pak ho zase ignoroval. Bylo to tak provokující a já čím dál víc nadržená. Chtěla jsem převzít opět iniciativu, ale teď už mi to nedovolil. Pokaždé, když jsem se chtěla zvednout, přitlačil mě zpět ke stolu. Vychutnával si to, že mě teď mučí. Líbal mé rty, bradavky a bez jediného zaváhaní do mě zasunul prsty a začal si se mnou opět hrát. Točil se mi celý svět a nechtěla jsem už nic jiného než dosáhnout orgazmu, ale nenechal mě.

Zvedl se, sedl si na sedačku, přitáhl k sobě, políbil jemně a pak stlačil po svém těle k svému trčícímu penisu. Začala jsem mu jazykem přejíždět po žaludu a pak jsem ho olízala celého. Stiskla jsem mu rukou koule a nasála jeho klacek. Opět si hrál s mými sprostě trčícími bradavkami. A já si vychutnávala jeho vzrušení. Zajel rukou do mých vlasů, sevřel je ve své dlani a určoval si tempo. Náhle mě vytáhl k sobě do klína, posadil si mě obkročmo na sebe a vniknul do mé vlhké, rozdrážděné kundičky. Zajel do mě tak hluboko, jak to jen šlo, přitáhl k sobě, chvíli počkal „Chci, aby ses udělala“ povolil sevření a nechal mě, abych udávala tempo. Stále mě hladil a občas nasál moje bradavky. Byla jsem tak rozrajcovaná a nadržená, že mě nemusel ani příliš pobízet.  S přicházejícím orgazmem jsem mu zaťala nehty do prsou. Orgazmus byl hotová sprcha několika přicházejících stahů a pocit elektrických výbojů probíhajících po celém těle. Myslela jsem, že to nebude snad ani mít konce. Sotva jsem lapala po dechu, přesto mě položil na záda a začal mě zběsile šukat. Když jsem se trochu vzpamatovala, otočil mě na všechny čtyři a pokračoval dál za mého hlasitého sténání, aby mi na konci téhle zběsilé jízdy postříkal zadeček. Ještě si ho o mě oklepal a pak mi rozmazával sperma prsty po zadečku. Když jsem si myslela, že končíme, zajel do mě opět prsty a znovu mě začal dráždit. Tentokrát bod G a palcem poštěváčka, dokud jsem nedosáhla dalšího šíleného orgazmu. Plácl mě ještě po zadečku a sebejistě odešel do sprchy.

A tak dopadla moje schůzka s manželem …. Krásné zpestření po 15 letech

Rating: 3.7/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!