Divadelní

Dlouho jsme se neviděli. Stála u divadelního baru v krátkých přiléhavých šatech. Dávaly vyniknout její pevné postavě a pánové kolem jí sjížděli nenasytnými pohledy, které většinou uvázly již u jejich odhalených nohou zvýrazněných vysokými podpatky. Popíjela šampaňské a bublinky jí ještě více rozzářily oči. Ten její rozverný pohled vždycky dokázal chlapy dostat do kolen. Většina se jí však ani neodvážila oslovit. Užíval jsem si ten rozpalující pohled zpovzdálí, dnes jsme tu byli spolu a snahy místních „gentlemanů“ vypadaly směšně.

Zvon nás upozornil na začátek druhého dějství. S úsměvem na rtech přešla místnost, nabídl jsem jí rámě a odebrali jsme se do naší koje.  Snažil jsem se vnímat děj, odvíjející se před námi. Intimita uzavřené koje, naše letmé dotyky a horký dech i vůně, při sdělování si postřehů, mě značně rozpaloval. Všimla si toho a bylo vidět, že ji „hra“ začíná bavit. Při další větě mi lehce zavadila rty o ucho. Zamrazilo mě vzrušením, ale ovládl jsem se. Už je to dávno a žijeme jiné životy, věděli jsme to oba. Zkoušel jsem opět vnímat děj před námi a ona také, smysly vybičované k prasknutí. Druhý děj náhle skončil. Vstala a bez jediného slova rychle odešla.

Zůstal jsem sedět a zaplavovaly mě všemožné myšlenky a pocity. Pocítil jsem velikou touhu zažít s ní opět něco divokého a nespoutaného. Zároveň se mě zmocňoval pocit viny a vědomí, že přemýšlím nad něčím, co jsem si zakázal. Opět zazvonil zvon a sál pode mnou se začal zaplňovat. Na podiu zazněly první tóny a ona nepřicházela.  Ovládla mě lehká panika. Odešla pryč? Uvědomila si nebezpečí této hry a ukončila ji? Z podia se ozval pronikavý ženský hlas. Otočil jsem se tím směrem. Pěvkyně s ohromnými prsy, které se drze draly ven z dekoltu, uvedla sál do maximální pozornosti. Přistihl jsem se, že mé hříšně myšlenky jsou zpět. Najednou mně horké rty zašeptaly do ucha: Nehledáš mě?  Měla zrychlený dech, stála těsně u mě hlavu nakloněnou, její tmavá hříva překrývala část bílého dekoltu. V jejích očích byla touha. Vše, co mě doposud dokázalo udržet na uzdě, bylo pryč. Přitáhl jsem její krásnou hlavu ještě blíž k sobě a začal jí divoce líbat.  Za pár vteřin jsem jí strhnul bokem k sobě do křesla. V sérii dlouhých polibků rozepínám zip šatů a stahuju je z ramen. Bílá ňadra doslova zasvítí ve tmě. Nemáš podprsenku? Jen se tiše zasmála, sama si chytla svá ňadra a nabídla mi je. Bradavky jí už pěkně stály a doslova mě vyzývaly, abych je polaskal jazykem. Svíral jsem jí rukama a cítil, jak čím dál rychleji dýchá. Vrátil jsem se k jejím rtům, posadil jí k sobě zády a oběma rukama rychle povyhrnul spodek šatů, abych viděl na její klín. Neměla ani kalhotky.  Sevřel jsem jí oběma rukama stehna a zajel s nimi až k rozkroku. Ucítil jsem, že je nádherně mokrá a její kundička se lehce vzedmula proti mým prstům. Lehce jsem couvnul a pevně jí hladil vnitřní stranu stehen. Zaklonila hlavu a pošeptala mi: víš, kde jsem předtím byla? Řekni mi to.  Musela jsem si ji trochu pohladit, už se to nedalo vydržet. Políbil jsem jí na krk a zároveň přejel prsty po kundičce. Lehce zasténala. Cítil jsem, jak se chvěje a dál ji opatrně hladil, jen lehce abych vygradoval ten pocit očekávání.

Myslel jsem, že už se neovládne, ale najednou se odtáhla, klekla si na zem a rozepnula mi zip kalhot. Prsty zajela dovnitř a pohladila mě po klacku. Ten okamžitě ožil a touha jím začala pulsovat. Neboj, vysvobodím tě, řekla a vytáhla ho ven celého.  Přiblížila se k až těsně k němu ústy, lehce ho políbila a já se celý zachvěl. Lehce a zvolna mě začala laskat jen jazykem a ústy. Občas přestala, dívala se na mě a pak se otřela o klacek rty či tváří.

Věděla, že spěchat není kam, máme hodně času si spolu pohrát.  Udělal jsem to tak, jako ona. Užíval jsem si ten elektrizující pocit, doslova mi v něm škubalo.  Když mi ho poté pevně a hluboko obemknula pusinku, nechal jsem jí to udělat jen dvakrát. Zvedl jsem jí ze země a posadil jí na kraj křesla, nohy roztažené přes opěrky. Začal jí líbat stehna a ucítil na jazyku chuť její šťávičky. Čím blíže ke kundičce, tím zalepenější měla stehna tou slastí. Byl jsem u ní a s prudkostí krátce vrazil jazyk dovnitř, abych si vychutnal tu nádheru.

Celá se prohnula a propletla si ruce s mými. Sál jsem její klitoris, zlehka zkousnul a vnímal úžasné reakce jejího těla. Už nešlo déle čekat, objal jsem jí jednou rukou, přitáhl k sobě a zároveň ho do ní prudce vrazil. Vykřikla tak, že málem přehlušila vystoupení pod námi. Chtěla se líbat, chvilku jsem v ní zůstal bez pohybu a dovolil jí to. Pak jsem jí přimáčkl do křesla a začal jí šukat. Lehce mi ujížděla, chytnul jsem jí pevně za boky a zintenzivnil sílu. Do kolen mě tlačil studený mramor, ale v tu chvílí jsem nedokázal ten nepříjemný pocit vnímat. Křeslo bylo hluboké a úzké, neměla kam ucuknout a její tělo začínalo být doslova v křeči. Vzpínala se, ale já jí držel tak, aby se nemohla příliš hnout a ulevit rozkoši.  Oči jí divoce svítily a hlasitě sténala. Teď to byla moje hra. Bylo jen na mě, kdy jí dovolím, aby zažila slastné uvolnění.

Byla tak vzrušená, že jsem se nemusel snažit dlouho a přišla vlna maximální rozkoše, začala se svíjet v křeči a snažila se vymanit z mého sevření. Přitáhl jsem jí k sobě a zvednul. Objala mě nohama, klacek zabořený až po kořen v kundičce. Vášnivě jsme se opět líbali a já cítil každý záškub jejího těla. Věděl jsem, že tu rozkoš už také dlouho nevydržím. Odtáhl jsem jí, otočil a objal zezadu. Hladil její pevné bříško a mačkal prsa. Se zasténáním řekla: pojď ještě.  Ohnul jsem jí přes širokou polstrovanou hranu křesla a chytil pevně za nohy. Byla malá a křeslo vysoké, nedosáhla na zem a tak byla opět plně v mé moci. Kochal jsem se pohledem na její malý pevný zadek a slastí se stále škubající zmoženou kundičku. Prosila, ať pokračuju.

Ještě chvilku jsem počkal a pak jí políbil na klitoris a začal opět tvrdě přirážet. Začala sebou škubat tak, že jsem jí málem neudržel. Sténala opravdu hlasitě, byť polstrované křeslo část jejích vzdechů dobře tlumilo. Cítil jsem, jak se ve mně vše uvolňuje. Vytáhl jsem klacek a plácnul jí pořádně přes pevnou prdelku. Podvědomě ucukla, ale i druhá rána dopadla, kam měla. Zatnula nehty do křesla. Chytil jsem jí za půlky a klacek celý zmáčený její rozkoší vniknul do zadečku. Nečekala to, škubala sebou a tím jsem se dostal ještě hlouběji. Její škuby mě odrovnaly. Nalehl jsem na ní a s výkřikem vystříkal již tak dlouho zadržovaný proud spermatu.

V sále spustil dirigent dramatický závěr, který dokonale přehlušoval výkřiky naší rozkoše. Několik minut jsem na ní ležel a vychutnával si to uvolnění.  Nabitá atmosféra se zvolna vytrácela a my začali vnímat okolí. Byl nejvyšší čas, hra končila. Pomohl jsem jí obléci šaty, její tělo bylo stále vzrušené. Musíme jít. Já vím, odvětila a dlouze se na mě zadívala. Naposledy jsme se intenzivně políbili.  Věděli jsme oba, že musíme zpět do reality. Jdu první, usmála se a zmizela. Ještě dlouho potom jsem cítíl její vůni…

Rating: 3.7/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!