Vánoční sen

Zastavil jsem se po delší době na pokec. Včerejší rande s jednou kočkou od motorek nečekaně brzo skončilo a mé choutky tak zůstaly neukojeny. Byl jsem slušně rozdrážděnej, ale hlava říkala, tady budeš slušnej kamaráde, jdeš jen na kafe! Ve dveřích jsem potkal kámoše, s balíkem děti “ v podpaží „a ruksakem na zádech. Někam jedete? V pohodě, jdi dál, beru mladý k tetě, vrátím se, žena se ti bude věnovat. Kámoš napakoval auto svištěma a byl v trapu. Vešel jsem dál do obýváku a tam na gauči otočená směrem ode mne, ležela jeho drahá na bříšku a bušila cosi do notebooku. Neslyšela mě. Měla akorát triko a kraťásky. Pár sekund jsem se zarazil a díval se na její krásné nohy a pevnou prdelku. V kombinaci s její tmavou hřívou to byl úžasnej pohled, vždycky se mi líbila. Probral jsem se a pozdravil. Ahoj, skoč si pro kafe, vezmi mi prosím taky a přijď ke mně, něco ti ukážu. Kafe jsem postavil na stůl a byl pozván na gauč. Sedla si těsně vedle mne a začala mi ukazovat cosi v kompu. Snažil jsem se soustředit na problém, ale moc mi to nešlo. Krásně voněla, občas se mě dotkla a mě se z toho ježily chlupy a příjemně mrazilo v zátylku.

Bylo to sakra špatný, ale snažil jsem se nic nedat najevo. Odložila komp, natáhla se pro kávu a já si ve véčkovém výstřihu vychutnal pohled na dvě stále pěkně kozičky. Neměla podprsenku a já nebyl sám, kdo měl problém. Stály jí bradavky. Byly pořádně nalité a tvrdé. Podívala se na mě a povídá, na co myslíš? Začal jsem rychle vymýšlet nevinnou odpověď, jenže chtíč zvítězil. Víš co by mě fakt zajímalo? Povídej, řekla a pořád se na mě upřeně s lehkým úsměvem dívala. Moc rád bych zjistil, jestli máš pořád tak voňavou šťávičku. Sám jsem byl překvapenej, s jakou lehkostí jsem to řekl. Tohle nečekala. Rozšířily se jí oči a viděl jsem v nich směsici úžasu, zaskočení a zároveň jejího chtíče. Tohle nešlo vrátit ani nechat být.

Chytil jsem ji rukou zezadu za krk, přitáhl k sobě a začal líbat. Sekundu dvě nevěděla, jestli má či nemá, cítil jsem, jak se celá napnula, ale pak mi začala rejdit jazykem v puse, co to šlo. Líbali jsme se a já jí pořád pevně držel zezadu za krk. Druhou rukou jsem jí pres triko začal mačkat prsa a tahat za bradavky. Začala se líbat ještě zuřivěji. Zajel jsem rukou pod triko a doslova jí mučil kozičky. Držela mi hlavu oběma rukama a mezi okamžiky, co se naše jazyky dostaly ven, jsem si užíval její zrychlený horký dech. Pak jsem se lehce odtáhnul bokem, chytil ji a pevně držel zezadu za vlasy, zvednul na kolena a zaklonil hlavu. Držel jsem ji celou v lehkém záklonu, aby měla kundičku hezky vyšpulenou. Druhá ruka vjela nemilosrdně do kalhotek. Teď ti tu šťávičku pěkně ochutnám. Bez jemného hlazení, pěkně natvrdo jsem jí strčil dva prsty do kundičky. Vzdechla a zavrtěla se. Přitáhl jsem jí za vlasy ještě pevněji a řekl. Drž pěkně čubko a koukej ty nohy víc roztáhnout. Několikrát jsem jí v kundičce prstama zacvičil, až jsem ucítil, že jsou pěkně lepkavé. Vytáhl jsem ruku, zavřel oči a přivoněl si k nim. Její šťávička voněla pořád stejně božsky.

Chci tě ochutnat víc, řekl jsem a nařídil ji ,ať si stáhne kraťásky i kalhotky…pěkně v kleče jak byla. Odtáhl jsem jí stehna ještě víc od sebe, naslinil si ruku a začal ji kundičku pěkně masírovat, předjížděl jsem přes ní, tahal ji za postěváček a občas zasunul jen kousek prstu a jemně kroužil zevnitř. Vlhla čím dál víc. Na chvilku jsem ji povolil vlasy a dovolil ji lehce narovnat. Bylo vidět, že se ji hra líbí. Znova jsem ji intenzivně začal líbat, zatáhl za vlasy a přes napnutou kundičku ji prstama několikrát rychle za sebou naplácal. Zavzdychala mi do úst a cítil jsem, jak škube pánví, napůl rozkoší, napůl bolestí. Vyhrnul jsem ji triko a dvěma prsty ji několikrát po sobě zfackoval obě bradavky. Snažila se uhýbat, ale držel jsem pevně. Vrátil jsem se ke kundičce. Plácnul jsem jemněji, objel několikrát prsty okolí a pak je zprudka zabořil dovnitř. Byla už hodně vlhká a mohl jsem si s ní hrát dle libosti. Prstil jsem ji rychle a prudce a užíval si její vzdechy a výraz tváře, který měla. Přetočil jsem jí, stáhnul úplně triko a posadil na kraj stolu. Chyť se pěkně toho okraje za tebou! Poslechla a já jí měl před sebou celou nahou, krásně naservírovanou. Rukama jsem ji chytil za vnitřek stehen, pořádně je roztáhl od sebe a začal ji líbat, lízat a sát tu mokrou krásnou štěrbinku. Škubala sebou, vzdychala opravdu hlasitě a snažila se zapojit své ruce. Přestal jsem a přitáhl jsem si ji oběma rukama za hlavu k sobě. Klepala se vzrušením, stehna upatlané od záplavy štávy. Chtěla něco říct. Zarazil jsem ji. Co ty ruce, zlobíš čubko. Rajcovala mě. Stáhl jsem si jednou rukou kalhoty i trenky a přitáhl její hlavu k mému ptákovi. Pěkně ho připrav! Zase se usmála, podívala se na mě a poslušně jen pusou si mi s ním začala hrát. Chvíli jsem ji nechal, pak jí podržel hlavu a vrazil jí ho do tý šikovný tlamičky, co to šlo. Držel jsem ji, dokud se nezačala trochu dusit, nechal ji nadechnout a ještě jednou si to zopakoval. Odhodil jsem ji na gauč, otočil na břicho a zasednul kousek nad kolenama. Chvilku jsem se kochal pohledem na prdelku a pak ji proplesknul. Plácal jsem ji, mačkal a občas zasunul prsty do kundičky. Když jsem se nabažil, oběma rukama jsem ji roztáhl půlky od sebe, posunul se a strčil ji tam ptáka. Jen kousek, aby ho cítila. Teď tě pěkně vycákám, ty mrcho, řekl jsem, celý na ní nalehl, chytil pod krkem a tvrdě ji ho tam vrazil. Vykřikla. Opět jsem se nehýbal a jen vychutnával její toužebné očekávání.

Klekl jsem si, přitáhl její zadeček k sobě, chytil ji za ramena a tvrdě ji začal šukat. Prohýbala se rozkoší a ječela jak hárající fena. Vyburcovalo mě to ještě víc. Ještě chvíli jsem do ní bušil, pak ji přitáhl k sobě, zmáčkl jí obě prsa a parádně se do ní udělal. Oba jsme se sebou škubali a užívali si to. Objal jsem ji zezadu, přitáhl úplně k sobě a zašeptal. Tohle jsem chtěl udělat už hodně dlouho. Zavzdychala, otočila se a dlouze jsme se líbali. Bylo to tak elektrizující, že se mi za chvíli znovu postavil. Stáhl jsem ji pod sebe a znovu začal šukat. Už to nebylo sténání, ale doslova řev, co vydávala. Krásně se udělala. Vytáhl jsem ho z ní, vylezl výš až k obličeji, lehce ji zasedl a strčil do pusy. Pěkně mě znovu udělej! Zkušeně mě kouřila a já si tu slast neskutečně vychutnával. Pak jsem doslova explodoval. Takový silný orgasmus jsem už dlouho neprožil. Měl jsem ho strašně citlivého. Vycítila to, vše krásně spolykala a něžně mě dál držela v puse, než ta šílená euforie trochu opadla. Ležela pode mnou vyčerpaná a totálně uvolněná. Chytil jsem ji něžně za ruce a naklonil se těsně k ní a řekl. Ještě ti něco dám, aby jsi věděla kam patříš, čubko. Péro mi ještě napůl stálo nad jejím obličejem a já začal močit. Snažila se uhýbat, ale držel jsem pevně. Obličej, krk, prsa, pěkně jsem jí pochcal. Ležela pode mnou, mokrá, ulepená, vonící promilovaným potem, teď už naprosto odevzdaná. Pokochal jsem se pohledem, vstal a oblékl se. Pozorovala mě. Přisel jsem ještě k ní, přitáhl lehce za bradu, dal ji pusu a odešel. Venku jsem potkal manžela. Dal si schválně na čas. Tak co vyhrál jsem nebo ne? Jo, nevydržel jsem to, sázka je tvoje. Smál se šel domů a ještě na mě zavolal, že tě potrápí dneska taky… povedený den.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!