Tak trochu jinak

Rozhodla jsem se, že vyzkouším něco nového, nepoznaného. Konec předsudkům. Oblekla jsem si latexový obleček, když spal v obývacím pokoji a probudila hlazením důtkami. Když viděl, co mám na sobě, rozzářily se mu oči a rozšířily zorničky nedočkavostí.  S touhou v hlase mě požádal, jestli si vezmu ještě masku. Než jsem se vrátila, zapálil na stole svíčky, a když jsem scházela po schodech dolů, vyfotil si mě. Stoupla jsem si nad jeho nahé tělo a začala ho bít důtkami, přes hrudník, břicho, vnitřní stranu stehen i obličej. Ze začátku velmi citlivě s očekáváním jeho reakce. Slastně vzdychal a zatínal svaly na každém místečku, kam rány dopadaly. Otočil se na břicho, abych ho mohla bít přes záda a zadek, vzdychal a vychutnával si každou ránu, která přišla. Některé rány následovaly, až po pohlazení důtkami. Líbilo se mi hrát si a nechávat jeho tělo v očekávání. Byl tak nenasytný a roztoužený.

Otočil se zpět na záda a v jeho čích bylo vidět, že stále nemá dost. Ale také se mě chtěl dotýkat, což jsem mu zatím nepovolila. Rozhodně jsem neměla v úmyslu tak rychle skončit, a tak jsem ho pořád bila, kam mě zrovna napadlo, občas jsem mu přišlápla koule, bylo vidět, že se mu to líbí, že chce víc. Přitiskla jsem mu nohou krk, přímo v místě ohryzku. Což ho vyprovokovalo ještě víc, dychtivě vzdychal a očima prosil, abych nepřestávala. V tuhle chvíli jsem ho měla plně ve své moci a on mi byl plně oddaný. Tohle mě začalo hodně brát a toužila jsem po uspokojení mé nenasytnosti a po jeho dotecích. Stála jsem nad ním a dovolila jsem mu rozepnout mi zip v rozkroku a přejíždět prsty mojí vlhkou a nadrženou kundičku. Vzrušovala ho moje vlhkost a slastně sténal. Doslova jsem ho mučila bitím VŠUDE, už jsem nedávala pozor kam, která rána padne. Tohle už ale nešlo vydržet, žádná kontrola sama sebe, cítila jsem velkou potřebu mít ho v sobě, být ho plná. Řekla jsem mu, že chci, aby mě šukal ze zadu.

Klekla jsem si na všechny čtyři a nastavila jsem se mu. Za odměnu jsem i já dostala par ran od něj, když mě měl takhle naservírovanou. Každé místečko na mých zádech, které bylo odhalené, na které mě rukou plácl, pak olízal a políbil. Takhle nažhavená jsem snad ještě nebyla, měla jsem pocit, že se každé olíznuté místečko samo horkem z mé kůže odpařuje. Stáhla jsem si ramínka oblečku, ale jen tolik abych odkryla svá prsa a chtěla, aby mi je silou mačkal. Celé to bylo plné zvláštního napětí a pocitu nekončící euforie, něco co jsem ještě nepocítila, luxusní propojení dvou lidí. Požádal mě, abych šla nahoru na koníčka.  Dokonale mu stál, jako by si něco dal – prostě luxus. Byla jsem tak vzrušená a nadržená, že netrvalo dlouho a přišel první orgasmus, ovšem než jsem ho stihla rozdýchat, byl tu další, další kolo naprosté euforie a nedalo se přestat. Ani nevím, k čemu bych to přirovnala snad rozbouřenému moři, kdy přichází vlna za vlnou a láme se o skálu. „ Jsi nejúžasnější děvka, jakou jsem kdy měl.“ Tím skončila definitivně moje role dominy. Položil mě na záda a znovu začal tvrdě šukat. Nyní podřídil všechno svým potřebám a svému chtíči. Zatínala jsem mu nehty do prsou pod návalem slasti. Toužila jsem po jeho orgasmu. Byl jako divoké zvíře. Líbilo se mi to napětí, které postupně prostoupilo každým svalem na jeho těle. Hlasitě vykřikl a postříkal mě svým jedinečným koktejlem, měla jsem ho ve vlasech na prsou po obličeji. Olizovala jsem poslední zbylé kapičky z jeho žaludu. Tak tohle bylo opravdu slastně vyčerpávající a naprosto jedinečné.

Rating: 2.3/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!