Motorka

Bylo horké letní odpoledne, den jako stvořený pro vyjížďku na motorce. Do zamýšlené zátoky ukryté mezi útesy jsme dorazili o trochu dříve, než bylo potřeba. Zbyl nám tak čas se dívat na moře a slunce, které ještě nezačalo zapadat. Vánek přinášel vůni moře a borovic. Důvodem proč jsme tam vyrazili, bylo udělat pár svůdných sexy fotek právě při západu slunce. Takže na samotné focení bylo vždy jen omezené množství času a dnes jsme tu byli již třetí podvečer. Téma bylo jasně dané – žena, motorka a kůže, to je snem snad každého muže. Spoře oděná v kůži s několika doplňky, jako jsou pouta a bičík. Když jsem zrovna neměla svázané ruce, tak jsem mého fotografa občas podráždila víc než jen smyslným pohledem do fotoaparátu. Trocha vzrušení fotkám neublíží, naopak. Po půl hodince focení sluníčko zapadlo, ale stále foukal teply vánek. Focení bylo za námi, zato chuť na sex rostla.

Bez jediného slova mě vzal do náruče a posadil na zaparkovanou motorku, políbil mě letmým polibkem a vteřinu čekal na mojí reakci, byla jsem nedočkavá a polibek opětovala. Hladil mě na šíji a zajížděl prsty do vlasů. Přehodil mi nohu přes motorku, takže jsem seděla obkročmo na motorce, ovšem zády k nádrži a on si sedl proti mně. Přitáhl si mě k sobě a vášnivě líbal. Rukou mi zajel pod tílko a hladil má ňadra a hrál si s bradavkami. Sténala jsem touhou. Stáhl ze mě tílko, přes které mi prosvítaly ztuhlé bradavky, položil na nádrž, nádherně vyhřátou sluncem. Polibky se posouval z mých rtů, přes krk a klíční kost, až k prsům, kde si se mnou pohrál. Přesto, že jsem ležela zády na vyhřáté nádrži, cítila jsem příjemné mrazení neustále přejíždějící po zádech.  Vrátil se k mým rtům, přitáhl k sobě a oba nás stáhl do písku vedle motorky.  Strhávali jsme ze sebe posledních pár kousků oblečení. Zajel mi rukou mezi vlhká stehna a něžně dráždil.  Když jsem vzala do ruky jeho penis a ucítila, jak pevně mu stojí, nažhavilo mě to ještě víc. Dostala jsem šílenou chuť ho ochutnat. Sesouvala jsem se polibky po jeho hrudniku dolu a občas jsem ho kousla. Jazykem jsme dráždila jeho žalud a přejížděla po něm zuby, dokud jeho touha nevzrostla na tolik, že chtěl víc. Sála jsem ho a mačkala mu rukou koule.

Po pár minutách to nevydržel, přitáhl si mě k sobě nahoru, otočil na záda a začal oplácet. Chvíli dráždil moje bradavky a pak se sesunul až do mého klína. Jazykem přejížděl a dráždil každé místečko. Velmi pomalu do mě zasouval prsty, pohrával si se mnou, dokud nenašel a pak již s jistotou žhavil můj bod G. To už jsem opravdu nevydržela a slastí tekla. Okamžik na to jsem dosáhla vrcholu, celá chvějící se, jsem jen zašeptala „Prosím. Chci tě“ Vzal mě do náruče a odnášel do moře. Moje stehna toužebně svíraly jeho boky, posadil si mě na svůj stojící penis, držel pevně za boky a začali jsme proti sobě přirážet. Vzrušení rozhodně neopadlo a večerní přiliv jakoby udával tempo. Líbal mě, hladil a zrychloval, jeho vzrušení a touha rostly. Vlny a slanost moře nás nadnášely a pohrávaly si s námi. A my se tak na pár okamžiků stali jeho součástí.

Odnesl mě zpět na břeh, posadil si mě na koníčka a nechal, abych ho ojížděla. Hrála jsem si s ním, pomalu po něm klouzala. Na chvíli jsem se zastavila na jeho špičce a téměř nechala vyklouznout a jen mu dráždila žalud. Byl mi zcela oddán a mě se líbilo ho pozorovat, v okamžiku kdy mě jeho oči prosily, jsem prudce dosedla a mučila svými stahy. Jenže touha začala být téměř nesnesitelná a tak jsem pod vedením jeho rukou, které se mě zmocnily, zrychlila a nechala se vést jeho potřebami. Dosáhly jsme vrcholu oba společně. Byla to dokonalá souhra …. cítila jsem teplo, kterým mě naplnil a tím zesílil i můj orgazmus. Padli jsme vedle sebe naprostým vyčerpáním, do vyhřátého písku. A stoupající přiliv, nám již ochlazoval chodidla.

Rating: 3.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!