Veřejně

Opouštěli jsme divadlo a nabídl se, ze mě doprovodí k autu. Stálo na konci parkoviště, dřív nebylo kde zaparkovat. Popřál mi dobrou noc a příliš nejistě letmo políbil. Naše oči se střetly a spíš než, že by chtěl, tak mu přes rty utekla myšlenka. „Chci víc?!“ To se sakra jako ptá? Nebo žádá? Ach jo, drsní chlapi, spousta siláckých řečí a pak čekají na dovolení. To nemyslí vážně! “ To máš blbý, když potřebuješ povolení“ S těmi slovy jsem se otočila, že odemknu auto a úplně klidně ho tam nechám stát. Konečně mu doteklo, že když něco okamžitě neudělá, odjedu.

Ve chvíli, kdy jsem se otočila, abych odemkla auto, chytil mě za ruku, otočil zpět k sobě, opřel zády o dveře auta a vášnivě políbil. Polibek byl horký, elektrizující, energicky, přesycený touhou. Ruce mi držel v pevném sevření za mými zády, jako bych mu chtěla utéct. Po něčem takovém jsem dnes vážně prahla, něco takového jsem potřebovala.  Přes tenkou, bílou, průsvitnou halenku hladil letmými doteky moje křivky, ale tohle mu nevydrželo dlouho. Své jemné doteky změnil v toužebné, nedočkavé a začínal mi rozepínat knoflíčky na košili. Pustil sevření mých rukou, objímal a přitahoval si mne k sobě. Líbal mě na šíji pod vlasy, na krku, klíční kost a s každým polibkem jako by mnou projížděla elektřina. Celé moje tělo se chvělo a toužilo po dalších polibcích a dotecích. Jeho horké ruce bloudily nenechavě a pátravě po mé nahé kůži. Nehty jsem mu přejížděla po zádech a zajížděla po krku do vlasů. Cítila jsem, jak vlhnu a to se mě pod sukní ani nedotkl. Líbal mě kolem prsou a já se nemohla celou dobu dočkat, až se jeho rty zmocní mých bradavek. Měl ruce snad všude, hladil a mačkal můj zadeček. Kousala jsem se do rtů  a chtěla si užít všechnu tu smyslnost najednou do posledního doteku a polibku.

Klekl si přede mne, díval se mi do očí a od kotníku přejížděl po nohách na horu, přes podkolenní jamky na vnitřní stranu stehen, když už se téměř dotýkal mého klína, přejel rukama na boky a jedním prudkým tahem stáhnul kalhotky.  Rukou zajel mezi má šťávou ulepená stehna a začal si se mnou hrát, líbat a jazykem dráždit můj klitoris. Zasunul prsty dovnitř a rázem mu po nich stékala šťáva do dlaně. Hrál si se mnou a prohluboval moje vzrušení každým pohybem. Vydechla jsem a celá rozechvělá chtěla stále víc. Stoupl si a opět jsme se líbali a jemně kousali do rtů. Rozepínala jsem mu pásek na kalhotách, knoflík, zip a stáhla z něj kalhoty.  Stál mu připraven v  plné pohotovosti, prokrvený a tvrdý. Zvedl mě k sobě do náruče, opřel pevně zády o auto a posadil na svůj nadržený klacek. Opakovaně vnikal dovnitř a řídil veškeré pohyby, všechno bylo drsné a citlivé zároveň. Pocit, že nás může někdo přistihnout, byl tak vzrušivý, bylo to jiné a vlastně jsem svět kolem sebe příliš nevnímala, krom pocitů vzrušení z přistižení. Užívala jsem si to všechno. Každou další vteřinou přidával na intenzitě, připadala jsem si naprosto omámená, až se mi zatočil svět a se zarytím nehtů do jeho kůže jsem vyvrcholila. Díval se do mé tváře, vychutnával si můj vrchol společně se mnou do posledního záchvěvu a chvílí trvalo, než povolilo jeho pevné sevření.

Postavil mě zpět na zem, otočil zády k sobě, ohnul přes kapotu a znovu do mě vniknul zezadu. Stále jsem se ještě chvěla a měla pocit, že se na nohách ani neudržím. Držel mě jednou rukou za vlasy, druhou za boky a přirážel s jistou dávkou surovosti. Měl mě zcela ve své moci a pod kontrolou, chtíč byl stále silnější. Plácl mě několikrát přes zadeček, cítila jsem jeho napětí, které projíždělo celým jeho tělem s blížícím se orgazmem. Dech se mu zrychloval, stejně tak jako pohyby a intenzita, se kterou přirážel, aby vzápětí vystříkal mojí mušličku. Cítila jsem všechno to horko a vlhko v sobě, přesto že ve mně ještě zůstal, stékalo mi vše po stehnech. Hladil má ňadra a spaloval horkými polibky páteř.

A tak se z nesmělého doprovodu stal zajímavý nevšední zážitek.

Rating: 3.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Back to Top
error: Obsah je chráněn !!